20

01.2024

17:00

Järelvaadatav | Kuressaare pidi tunnistama Metta paremust

FC Kuressaare jäi laupäeval, 20. jaanuaril toimunud Liivimaa taliliiga B-tasandi kohtumises 1:3 alla Läti Virsligas mängiva FK Mettale.

Haapsalu Uuemõisa jalgpallihallis toimunud mängus jäi Kuressaare tagaajaja rolli 21. minutil, kui Aleksejs Petrovsi löök leidis tee väravasse. Olukord muutus Kuressaare jaoks keerulisemaks üheksa minutit hiljem, kui Ralf-Sander Suvinõmme õnnetu omavärav suurendas Metta eduseisu.

Kuigi Kuressaare poolt lõi 66. minutil ühe värava tagasi Andero Kivi, otsustas mängu saatuse kümme minutit hiljem Hugo Jesse, kelle täpne löök kindlustas Mettale 3:1 võidu.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Pühapäeval, 21. jaanuaril paneb B-tasandi mängunädalale punkti Läti Esiliiga eelmise hooaja võitja Grobinas SC/LFS ja A. Le Coq Premium liigas üheksanda kohaga lõpetanud Tartu JK Tammeka vahel. Mäng toimub Liepaja jalgpallihallis ja avavile antakse kell 18:30. Kohtumisele saab otsepildis kaasa elada Läti jalgpalliliidu Youtube´i kanalil.