27

01.2024

19:00

Järelvaadatav | Paide ja Trans pidid tunnistama vastaste paremust

Liivimaa taliliigas peeti laupäeval, 27. jaanuaril A-ja B-tasandil kaks kohtumist.

Paide Linnameeskond pidi A-tasandi mängus tunnistama Läti meistri FC RFS 4:1 paremust. Avapoolajal viis külalised Raja jalgpallihallis 12. minutil juhtima Mikaze Nagasawa. Samalt tulemuselt mindi pausile. Teist poolaega jätkati teravalt: 54. minutil kasvatas seisu Kenroy Kenoy Campbell. Kuigi Kristofer Piht lõi 73. minutil Thomas Agyepongi hea eeltöö tulemusel ühe tagasi, ei jagunud rohkemaks rammu. 76. ja 84. minutil vormistasid RFS-i poolt väravad Dmitrijs Zelenkovs ja Martinš Kigurs. Liivimaa taliliigas on Paide pidanud nüüdseks kaks mängu, millest kirja on saadud viik ja kaotus. RFS on mõlemad kohtumised läbinud võidukalt.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

B-tasandi mängus jäi JK Narva Trans võõrsil tulemusega 3:0 alla FK Mettale. Riia Rimi OSC jalgpallihallis viis võõrustava meeskonna kiirelt juhtima Shachi Kobayashi. Seisuga 1:0 siirduti pausile. Mettal kulus seejärel veerandtund, et uuesti lahti muukida Transi kaitseliin: 55. minutil jõuti eduni, kui nurgalöögijärgsest olukorrast toimetas palli võrku Kristupas Kersys. Metta kolmanda tabamuse eest kandis 80. minutil hoolt Mahamedou Dembele. Mõlemad meeskonnad on Liivimaa taliliigas pidanud kaks kohtumist — Trans on kirja saanud ühe võidu ja kaotuse, Metta on võidurõõmu saanud tunda kahel korral.

Liivimaa taliliiga edasine mängunädal:

A-tasand:
Pühapäev, 28. jaanuar kell 16.00 JK Tallinna Kalev-FK Liepaja, Raja jalgpallihall. Otsepilt: Soccernet TV.