24

01.2024

16:19

Järelvaadatav | Paide mängis viiki, Kalev tunnistas Läti meistri paremust

Liivimaa taliliiga A-tasandil peeti kolmapäeval, 24. jaanuaril kaks kohtumist, kui Paide Linnameeskond alustas taliliigat viigiga ning Tallinna Kalev pidi võõrsil vastu võtma mõru kaotuse.

Paide Linnameeskond alustas taliliigat võõrsilmänguga sealse viienda meeskonna FK Liepaja vastu, kellega lepiti tasavägise mängu järel 0:0 viiki. Erinevalt Paidest, on Liepajal peetud taliliigas kaks kohtumist: kui tänasest kohtumisest võeti viigipunkt, siis esimese vooru kohtumises tunnistati valitseva Eesti meistri Tallinna FC Flora paremust.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Tallinna JK Kalev jäi võõrsil alla Läti meistrile FC RFS-ile tulemusega 5:0. Kalev jäi tagaajaja rolli 25. minutil, kui Darko Lemajici löödud pall maandus eestlaste väravas. 39. minutil kasvatas võõrustava meeskonna eduseisu Ismael Diomande. Pausilt naastes jätkas Läti meister sama tempokalt: kaks tabamust sai enda nimele Cedric Herve Kouadio, 5:0 võiduvärava kandis enda nimele Aleksej Golinanin.

Liivimaa taliliiga edasine mängunädal:

A-tasand:
Reede, 26. jaanuar kell 13.30 FS Jelgava-Nõmme Kalju FC, Riia Rimi OSC Jalgpallihall. Otsepilt: Läti jalgpalliliidu Youtube'i kanal.
Laupäev, 27. jaanuar kell 14.00 Paide Linnameeskond-FC RFS, Raja jalgpallihall. Otsepilt Soccernet TV.
Pühapäev, 28. jaanuar kell 16.00 JK Tallinna Kalev-FK Liepaja, Raja jalgpallihall. Otsepilt: Soccernet TV.