04

04.2021

19:04

JÄRELVAADATAV | Coolbet saaliliiga esimene finalist on Ravens

Täna selgus Coolbet saaliliigas esimene finalist, kui esimest korda jõudis meistrivõistlustel kahe parema sekka Tartu Ravens Futsal Ares Security.

Ravensi ja Narva United FC vahel oli enne tänast poolfinaalseeria viigis mängudega 1:1. Tänase otsustava kohtumise kallutas Ravens enda kasuks tulemusega 4:1.

Kõik algas kodumeeskonna jaoks Narva Spordikeskuses suurepäraselt, kui juba 29. sekundil viis Andrei Gornev väljakuperemehed juhtima ning 1:0 seisuga lõppes ka avapoolaeg.

Ravens viigistas 25. minuti lõpus vastase omaväravast ning läks kohtumist juhtima 28. minuti keskel Temari Nuuma tabamusest. Kenn Laas suutis 32. minutil külaliste eduseisu kahekordistada ning viimase tabamuse sai 15 sekundit enne lõpusireeni Raul Rebane.

Enne mängu:

Ravens alistas vastase seeria esimeses mängus just Narvas ning oli lähedal poolfinaali võitmise Lähte Spordihallis, kuid Narva võitles visalt ja suutis seeria viigistada.Teises poolfinaalseerias Viimsi FC Smsraha - FC Cosmose vahel on seeria samuti viigis 1:1.