04.2021

21:53

JÄRELVAADATAV │ Coolbet saaliliiga teine finalist on Viimsi FC Smsraha

Tänases põnevuskohtumises selgus Coolbet saaliliiga teine finalist, kui kahe parema sekka jõudis Viimsi FC Smsraha.

Poolfinaalide esimeses kohtumises õnnestus FC Cosmosel vastane penaltiseerias alistada, teises mängus jäi peale FC Smsraha. Tänases kohtumises otsustati seega finalist ning FC Smsraha kindlustas oma koha kahe parema seas, alistades Tallinna FC Cosmose seisuga 6:2.

Smsraha poolt avas 16. minutil seisu Ervin Stüf, kolm minutit hiljem vastas FC Cosmose poolelt väravaga Pavel Rubel. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud ning vaheajale mindi 1:1 viigiga.

Teisel poolajal sai FC Smsraha käima korraliku väravatesaju – 21. minutil realiseeris penalti avavärava autor Ervin Stüf, kaks lisas Artur Bõstrov ning korra said jala valgeks ka Artur Makarov ja Jevgeni Merkurjev. Kohtumise viimane värav jäi FC Cosmose arvele, kui 36. minutil on resultatiivne Mihhail Šrubkovski.

Enne mängu:

Coolbet saaliliiga play-off mängud on tänavu pakkunud vägevaid lahinguid. Kui Tartu Ravens Futsal Ares Security pääses esimesena finaali, kui alistas poolfinaalseerias Narva Unitedi mängudega 2:1, siis teinegi finalist selgub otsustava mängu tulemusena, kui täna lähevad Viimsis vastamisi FC Smsraha - FC Cosmos.

Viimsi võitis kõik 14 põhiturniiri kohtumist ja pääses otse poolfinaali. Avamängus suutis FC Cosmose vastase penaltiseerias alistada, kuid seeria teist mängud domineeris FC Smsraha, kes viis seeria otsustava mänguni. Pall pannakse täna Viimsi Kooli Spordikompleksis mängu kell 19.30.