09

03.2024

09:05

Järelvaadatav | Kalju alistas kindlalt Transi

Nõmme Kalju FC hea hoog sai jätku teises voorus, kui täna, 9. märtsil oldi Sportland Arenal tulemusega 3:0 paremad JK Narva Transist.

Kalju väravaarve avas 13. minutil Danyl Mashchenko, kes Promise Davidi söödu järel meeskonna 1:0 juhtima viis. Minut enne avapoolaja lõppu kasvatas Promise David edu kaheväravaliseks ning avas enda väravaarve sellel hooajal. I-le pani täpi 52. minutil Alex Matthias Tamm, kes oli täpne penaltipunktilt.

Vooru kahe viimase kohtumise eel asub Kalju tabelis teisel kohal, Trans on tabelis eelviimasel positsioonil. Pühapäeval, 10. märtsil kohtuvad A. Le Coq Premium liiga teises voorus veel Paide Linnameeskond ja FC Nõmme United ning Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev.