24

02.2024

18:51

Järelvaadatav | Kalju ja Levadia U21 mängisid vastastega viiki

Laupäeval, 24. veebruaril tõmmati Liivmaa taliliiga kohtumistele joon alla, kui A-tasandil mängis Nõmme Kalju FC väravateta viiki FK Liepajaga ning C-tasandil lõppes Tallinna FCI Levadia U21 kohtumine 2:2 viiki Skanstes SK meeskonnaga.

Jalgpalliliidu hallis peetud tasavägises kohtumises jäid Nõmme Kaljul ja Liepajal väravad löömata ja kohtumine lõpetati 0:0 viigiga. Liivimaa taliliigas sai Kalju võidu kirja FS Jelgava üle, viiki lepiti Liepajaga ning kaotus tuli vastu võtta FC RFS vastu. Liepaja alistas omakorda JK Tallinna Kalevi, viiki mängis Paide Linnameeskonna ja Kaljuga ning kaotus võeti vastu Tallinna FC Floralt.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Päeva teises kohtumises mängis Tallinna FCI Levadia U21 C-tasandil maha eduseisu Skanstes SK vastu, tasuks 2:2 viik. Rapla jalgpallihallis haaras Levadia duubel edu mängu kuuendal minutil, kui täpne oli Henri Käblik. Skanstes jõudis viigiväravani 58. minutil Rudolfs Klavinskise tabamuse järel. Levadia duubelmeeskonna viis 80. minutil küll taas eduni Maksim Laskov, ent seitse minutit hiljem tüüris külalismeeskonna ja mängu viigisadamasse Gundars Smilškalns. C-tasandil kogus Levadia U21 nelja mänguga kaks võitu, viigi ja kaotuse. Võidud saadi kirja FC Riga-2 ja SK Super Nova üle, viiki mängiti Skanstes SK meeskonnaga ning kaotus võeti vastu JDFS Albertsilt. Skanstes alistas omakorda Viimsi JK, mängis viiki FC Nõmme Unitedi, Harju JK Laagri ja Tallinna FCI Levadia U21-ga.