25

01.2024

15:29

Järelvaadatav | Kuressaare naaseb Lätist võiduga

Liivimaa taliliiga B-tasandi mängus alistas FC Kuressaare võõrsil Virsliga seitsmenda meeskonna BFC Daugavpilsi tulemusega 2:1.

Kuressaare alustas Riia Rimi OSC jalgpallihallis toimunud kohtumist teravalt: Artjom Jermatšenko pika läbisöödu järel mängis Otto-Robert Lipp vastaste väravavahi üle, viies meeskonna 10. minutil juhtima. 29. minutil kasvatas Aleksandr Iljin kauglöögist edu kaheväravaliseks. Daugavpilsi auvärava eest kandis 80. minutil hoolt Maksims Kopilovs.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliiga edasine mängunädal:

A-tasand:
Reede, 26. jaanuar kell 13.30 FS Jelgava-Nõmme Kalju FC, Riia Rimi OSC Jalgpallihall. Otsepilt: Läti jalgpalliliidu Youtube'i kanal.
Laupäev, 27. jaanuar kell 14.00 Paide Linnameeskond-FC RFS, Raja jalgpallihall. Otsepilt Soccernet TV.
Pühapäev, 28. jaanuar kell 16.00 JK Tallinna Kalev-FK Liepaja, Raja jalgpallihall. Otsepilt: Soccernet TV.