17

02.2024

19:57

Järelvaadatav | Paide Linnameeskond ja Narva Trans lõpetasid taliliiga võidukalt

Liivimaa taliliigas peeti täna, 17. veeburaril neli kohtumist, millest Paide Linnameeskond, JK Narva Trans ning Viimsi JK väljusid võidukalt. Harju JK Laagri mängis tasavägises kohtumises viiki.

Paide Linnameeskond lõpetas Liivimaa taliliiga A-tasandi kohtumised võidukalt, kui koduväljakul oldi tulemusega 1:0 paremad FS Jelgavast. Kohtumise ainsa värava toimetas vastaste võrku 39. minutil penaltipunktilt Herol Riiberg. Taliturniiril kogus Paide kolme mänguga ühe võidu, viigi ja kaotuse. Jelgava, kes mängis ühe mängu enam, sai turniirilt kirja ühe võidu ja kolm kaotust.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliigas viimase mängu pidanud JK Narva Trans alistas koduväljakul külla sõitnud BFC Daugavpils meeskonna tulemusega 2:0. Viljandi Männimäe Jalgpallihallis viis Transi esmalt penaltist juhtima Sergo Kukhianidze. Eduseisu kasvatas kaheväravaliseks 27. minutil Zakaria Beglarishvili. Teise poolaja keskpaigas jäi Trans Kukhianidze kaardi järel vähemusse, kuid ohtlikke võimalusi see Transi väravale ei tekitanud. Liivimaa taliliigas jäi Transi saldoks B-tasandil kolme mänguga kaks võitu ja kaotus, Daugavpils teenis sama arvu mängudega ühe viigi ja kaks kaotust.

C-tasandil mängiti laupäeval kaks kohtumist, kus Harju JK Laagri mängis võõrsil viiki Skantes SK meeskonnaga ning Viimsi JK alistas koduväljakul JDFS Albertsi.

Harju jäi Riia Rimi OSC jalgpallihallis tagajaaja rolli juba mängu esimesel minutil, kui Henrijs Gulbise tabamuse järel jäädi 0:1 kaotussseisu. Mängu rohkem sisse pääsenud Harju viigistas seisu küll 27. minutil, kui täpne oli Karel Eerme, ent viis minutit enne vahepausile siirdumist viis Albertsi juhtima Robins Sterninieks. Teisel poolajal oli Harjul üks vastus varuks, kui 66. minutil viigistas seisu 2:2 Eerme. Järelejäänud aja jooksul kumbki meeskond rohkem väravasihini ei jõudnud. Harju on taliliigas kolme mängu järel saanud kirja ühe võidu ja kaks viiki, Skantes on sama arvuga teeninud ühe võidu ja kaks viiki. Harjut ootab 23. veebruaril ees viimane kohtumine, kui koduväljakul võõrustatakse SK Super Nova meeskonda.

Viimsi JK alistas väravaterohkes kohtumises külla sõitnud JDFS Alberts meeskonna tulemusega 3:2. Kui avapoolajal jätsid meeskonnad jalgpalliliidu hallis väravad löömata, siis pausilt naasti teravama meelestatusega. Viimsi haaras kiirelt edu, kui kahe minuti sees olid täpsed Oskar Mägi ja Nevil Krimm, 81. minutil kasvatas edu kolmeväravaliseks Gregor Lehtmetsa tabamus. Vastased lõid 84. ja 86. minutil küll kaks väravat tagasi, ent rohkemaks neil rammu ei jagunud. Kahe mängu järel on Viimsi saanud kirja ühe võidu ja kaotuse, Alberts on alistanud vastased ning mänginud korra viiki. C-tasandil ootab Viimsit 23. veebruaril ees viimane kohtumine, kui võõrsil minnakse vastamisi FC Riga-2 meeskonnaga.