16

03.2024

17:00

Järelvaadatav | Tammeka teenis Transi vastu suureskoorilise võidu

JK Narva Transi ja Tartu JK Tammeka mängus sai jätku tartlaste hea hooaja algus, kui Narva Kalev-Fama staadionil teeniti ülekaalukas 5:0 võit.

Tammeka oli kaheväravalises eduseisus juba 12. minutiks, kui esmalt viis meeskonna nurgalöögist juhtima keskkaitsja Tanel Tammik ning seejärel saatis karistuslöögi järgse lahtise palli väravasse Giacomo Uggeri. Poolajapausilt tulid samuti tartlased paremini väljakule tagasi, sest 47. minutiks oli mänguseis juba kolmeväravaline. Oma Premium liiga esimese värava sai kirja Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo. Ligi 20 minutit hiljem lõi Ahmed Adebayo Basher Tammeka mängu neljanda ja enda hooaja kolmanda värava ning kohtumise lõppseisu vormistas kahe hooaja vahel Tammekaga liitunud Tanimowo. Mängu lõpus oli lähedal ka Tammeka kuues, kui Laurits Õunpuu tabas mõnelt meetrilt latti. Tartlased läksid koondisepausile, püsides tänavu endiselt kaotuseta. Kolme mänguga on teenitud 7 punkti, samal ajal kui Narva Transi punktiarve ootab endiselt avamist. Lisaks ei ole suudetud esimese kolme mänguga lüüa vastastele mitte ühtegi väravat.

Tartu JK Tammeka kapten Richard Aland suureskoorilise võidu järel: “Saime omad asjad sisse löödud ja meeskonna poolt hea võitlus. Mulle tundus, et tahtsime rohkem.”