16

02.2024

20:07

Järelvaadatav | United teenis Liivimaa taliliigas teise võidu

FC Nõmme United teenis Liivimaa taliliiga C-tasandil teise võidu, kui koduväljakul oldi tulemusega 4:0 paremad FC Riga-2 meeskonnast.

Jalgpalliliidu hallis peetud mängu avapoolaeg kuulus Mykhaylo Plokhotnyuki tabamuse järel Unitedile. Teisel poolajal jätkas United teravat minekut, kui Riga duubelmeeskonna väravani jõuti veel kolmel korral. Esmalt duubeldas seisu 53. minutil peaga löögile pääsenud Kevin Mätas, seejärel kasvatas eduseisu kolmeväravaliseks Henri Leoke ning neljanda tabamuse eest kandis 87. minutil hoolt Aleksandr Alteberg. Liivimaa taliliigas on Unitedil mängitud kolm kohtumist, millest kirja on saadud kaks võitu ja viik. FC Riga duubelmeeskond on pidanud vastu võtma kolm kaotust.

Unitedit ootab neljapäeval, 22. veebruaril ees viimane taliliiga mäng, kui võõrsil minnakse vastamisi JDFS Alberts meeskonnaga.