07

02.2024

16:42

Järelvaadatav | Vaprus jäi võõrsil alla Tukumsile

Kolmapäeval, 7. veebruaril peetud Liivimaa taliliiga B-tasandi väravaterohkes mängus pidi Pärnu JK Vaprus tunnistama võõrsil FK Tukums 5:2 paremust.

Skonto jalgpallihallis haaras esmalt initsiatiivi Vaprus, minnes kuuendal minutil Kevin Aloe kauglöögist 1:0 juhtima. Edu püsis võõrustava meeskonna ees kuni 19. minutini, mil Kristians Kaušelis kohtumise viigistas. Seejärel kulus Kristjan Kasel vaid minut, et Vaprus taaskord juhtima viia. Kolm minutit hiljem oli Maksims Skybinskyi vastus viigiväravana olemas. 44. minutil kasvatas Tukumsi edu Bogdans Samoilovs. Teine poolaeg kuulus juba Tukumsile, kui Bogdans Samoilovsi ja Kaušelisi tabamustest viidi meeskond 5:2 võiduni.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliiga jätkub laupäeval, 10. ja pühapäeval, 11. veebruaril, kui pall pannakse mängu B- ja C-tasanditel.

Pühapäeval, 11. veebruaril mängitakse B-tasandil kaks kohtumist, kui võistlustules on FC Kuressaare ja Pärnu JK Vaprus. Kuressaaret ootab võõrsil ees mäng Grobinas SC/LFS-iga. Kuressaare on kolme mänguga saanud kirja võidu BFC Daugvpilsi üle ning vastu võtnud kaks kaotust: seda FK Tukums 2000 ja FK Metta vastu. Mängu avavile kõlab Liepaja jalgpallihallis pühapäeval kell 11.00. Kohtumist saab otsepildis jälgida Läti jalgpalliliidu Youtube'i kanalilt.

Kell 14.00 jätkub B-tasandi mängupäev, kui Pärnu JK Vaprus võõrustab koduväljakul taliliigas Tartu JK Tammekaga viiki ning FC Kuressaarele kaotanud BFC Daugvapils meeskonda. Pärnu Jalgpallihallis kõlab mängu avavile kell 14.00. Kohtumist saab otsepildis jälgida Soccernet TV vahendusel. Mängu peakohtunik on Johann Kuldmäe, abikohtunikud on Jaan Roos ja Neeme Neemlaid ning neljas kohtunik on Martin Altmets.

B-tasandi mängunädal kulmineerub Tartu JK Tammeka ja FK Metta vastasseisuga. Liivimaa taliliigas on Tammeka mänginud viiki BF Daugavpilsiga ning vastu võtnud kaks kaotust, kui alla on jäädud Grobinas SC/LFS ja FK Tukums 2000-le. Mängu avavile kõlab Tartu Annemõisa jalgpallihallis laupäeval kell 17.30. Kohtumist saab otsepildis jälgida Soccernet TV vahendusel. Mängu peakohtunik on Rasmus Maalinn, abikohtunikud on Thor Vaas ja Dmitri Vinogradov ning neljas kohtunik on Jagnar Jakobson.

C-tasandi mänge peetakse 10. ja 11. veebruaril, kui kokku mängitakse neli kohtumist. Liivimaa taliliigat võidukalt alustanud Harju JK Laagri võõrustab JDFS Alberts meeskonda. Mängu avavile kõlab EJL jalgpallihallis kell 14.00. Kohtumist saab otsepildis jälgida Jalgpall.ee vahendusel, kommenteerib Raul Ojassaar. Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, abikohtunikud on Riivo Stolts ja Sander Jürjens ning neljas kohtunik on Martin Altmets.

Viimsi JK läheb sama päeva õhtul võõrsil vastamisi Skantes SK-meeskonnaga. Viimsi alustas taliliigat võidukalt, kui eelmisel nädalal alistati kodus SK Super Nova. Skantes mängis kodus viiki FC Nõmme Unitediga. Mängu avavile kõlab laupäeval kell 17.30 Riia Rimi OSC jalgpallihallis. Kohtumist saab otsepildis jälgida Läti jalgpalliliidu Youtube'i kanalilt.

Pühapäeval, 11. veebruaril kohtuvad vastastega Tallinna FCI Levadia U21 ja FC Nõmme United. Levadia U21 vastaseks on võõrsil FC Riga-2. Mõlemad meeskonnad pidid eelmisel nädalal tunnistama vastaste paremust. Mängu avavile kõlab Rapla Jalgpallihallis kell 16.30. Kohtumist saab otsepildis jälgida Jalgpall.ee, kommenteerib Siim Hummal. Mängu peakohtunik on Paul kask, abikohtunikud on Liisa Liesment ja Stella Reinumägi ning neljas kohtunik on Denis Nõmm.

Liivimaa taliliigat eelmisel nädalal viigiga alustanud FC Nõmme United kohtub pühapäeval võõrsil liigat kaotusega alustanud SK Super Novaga. Mängu avavile kõlab Riia Rimi OSC jalgpallihallis pühapäeval kell 17.20. Kohtumist saab otsepildis jälgida Läti jalgpalliliidu Youtube'i kanalilt.