03

04.2021

13:14

Järelvaadatav | Viimsi viigistas Cosmose vastu poolfinaalseeria

Coolbet saaliliiga poolfinaalseerias suutis avamängu kaotanud Viimsi FC Smsraha teha vigade paranduse ja alistas FC Cosmose tulemusega 3:1. Paari võitja selgub tuleval nädalal.

Viimsi valitses avapoolaega ning Ervin Stüf viis viiendal minutil FC Smsraha juhtima. Üheksanda minuti alguses kahekordistas Viimsi eduseisu Jevgeni Merkurjev karistuslöögist. Mõlema värava autoril avanes avapoolajal võimalus lüüa kümne meetri penaltit, kuid Merkujevi löök läks väravast mööda ja Stüfi soorituse tõrjus Vadim Belyakov. Lisaks tabas FC Smsraha kahel korral posti.

Teisel poolajal oli Cosmos lähedal väravale, kuid Mark Ivanovi löök tabas posti. Mäng püsis siiski Viimsi käes ning Cosmosel väga palju väravavõimalusi ei tekkinud. Oodatult lendavat väravavahti kasutanud Cosmos jättis oma värava valveta ning 39. minuti lõpus õnnestus värav lüüa Mark Boskinil! Puuriluku viimane tabamus kõrgliigast pärines 2015. aastast Cosmose särgis. 2015/16 hooajal oli ta ka Cosmose duubli ridades täpne esiliigas ja 2017. aastal lõi ta Viimsi ridades värava karikasarjas.

Kui kohtumise lõpuni jäi 13 sekundit, sai teise kollase kaardi Maksim Babjak, kes jättis meeskonna väljakule vähemusse. Järgnenud karistuslööki ei õnnestunud Merkurjevil realiseerida, kuid hoopis Cosmos lõi kolm sekundit enne lõpusireeni oma auvärava, kui täpne oli Nikita Tšernei.

Enne mängu:

Coolbet saaliliigas võib täna õhtul selguda esimene finalist. Möödunud nädalavahetusel põhiturniiri valitsenud Viimsi FC Smsraha meeskonda üllatanud FC Cosmos jõuaks vastase teistkordse alistamise järel finaali.

Pühapäeval toimub Narva United FC – Ravens Futsal Ares Security vahel poolfinaalseeria otsustav kohtumine. Seni on mõlemad võistkonnad (võõrsilt) võtnud ühe võidu. Kohtumine algab Narva Spordikeskuses kell 16.00 ning otsepilti saab samuti vaadata Jalgpall.ee vahendusel.