03

09.2014

16:11

Järjekordses karikamängus alistas Starbunker Ganvix 5:1

Täna toimus Maardu linnastaadionil Evald Tipneri karikavõistluste eelviimane 1/16-finaali kohtumine kohaliku Esiliiga B meeskonna FC Starbunkeri ja II liigas mängiva Türi Ganvix JK vahel.

Viigilise poolaja järel pani Maardu FC Starbunker teisel poolajal oma ülekaalu kindlalt maksma tulemusega 5:1. 1. oktoobril kohtuvad Nõmme Kalju FC ja FC Kuressaare.

Evald Tipneri karika 1/16-finaal:

3. septembril kell 18:30 Maardu linnastaadionil (Karjääri 4, Maardu)
MAARDU FC STARBUNKER - TÜRI GANVIX JK  5:1 (1:1)
Väravad: 14. Aleksei Zelentsov, 68. Maksim Krivošein, 74., 90.+2. Klimentii Boldõrev, 89. Dmitri Denissov - 44. Ergo Eelmäe
Hoiatused: 23. Sergei Zabelo, 24. Andrei Katsimon, 63. Ilja Krivošein

FC Starbunker: 1-Mamutov, 3-Zabelo (46. 5-Borissov), 10-A. Zelentsov, 2-Russak, 6-Katsimon (35. 12-Kovtun), 18-Denissov, 20-Aasmäe, 7-Abdullajev, 19-I. Krivošein, 8-M. Krivošein (84. 17-Šalabai), 4-Boldõrev.
Varus: 5-Borissov, 12-Kovtun, 17-Šalabai.

Ganvix JK: 1-Leht, 11-Kiik, 26-Kangur, 9-Eelmäe (77. 2-Zavorski), 14-Pajumets, 25-Seire, 19-Koks (73. 35-Albrant), 4-Karus, 18-Provornikov, 33-Adler, 28-Pihlak.
Varus: 35-Albrant, 2-Zavorski.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 67
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Andrei Brõtkin, Karl Koppel

Mängu eel:

Starbunkeri peatreener Andrei Borissov: Ees ootab meid tasavägine mäng, kuna vastane on meie jaoks tundmatu. Kodused seinad on meie poolt ja seepärast mängime võidu peale.

Väljakuperemeste mängija Klimentii Boldõrev: Vaatamata sellele, et meil puuduvad mitmed olulised mängijad, püüame mängida nii, et võita ja ma arvan, et kodustaadion aitab meid!

Türi Ganvixi esindaja Vitali Gansen: "Teame, et vastane on tugev ja mangib meist kõrgemas liigas, neil ka koduväljaku eelis, kuid meie kaotama ei lähe."