31

05.2019

10:25

Jürgensi väravate saldo tõusis 20 peale ja Nõmme United tuli 0:2 kaotusseisust võidukalt välja

Esiliiga B-s peeti eile nädalasisene 13. voor, kus raske võidu teenis tabeliliider Nõmme United.

Nimelt jäi United koduplatsil Keila JK vastu 18. minutiks 0:2 kaotusseisu, kuid poolajavileks suutis Robi Saarma ühe tagasi lüüa. Teisel poolajal sahistas kahel korral võrku Oliver Jürgens ja sellega päästiski Nõmme tiim endale keerulise 3:2 võidu. Jürgens on nüüd skoori teinud 12. järjestikuses Esiliiga B mängus ja tema hooaja kogusaldo tõusis juba 20 värava peale.

Kui United paikneb esikohal 28 punktiga, siis võidulisa teenis eile ka nende lähim jälitaja, 26 silm peal paiknev Nõmme Kalju U21, kes oli 5:0 üle JK Tabasalust. Kalju noorte kaks esimest väravat kirjutati Alex Matthias Tamme arvele, hiljem lisasid ühe tabamuse ka Roman Sobtšenko, Jevgeni Demidov ja Ruslan Kolesnikov.

Kolmandalt kohalt leiame 13 vooru järel 24 punktiga Viimsi JK, kes alistas eile koguni 9:0 viienda koha tiimi Vändra Vapruse, nelja tabamusega sai sealjuures maha Geir-Kristjan Suurpere. 22 punktiga jääb neljandale kohale hetkel Võru Helios, kes oli eile 3:2 üle Pärnu Jalgpalliklubist. Sarnaselt Nõmme Unitedile jäi ka Võru tiim esialgu 0:2 kaotusseisu. Tabeli teise poole lahingus teenis raske võidu Paide Linnameeskond U21, kes alistas Andre Järva 31. minuti väravat 1:0 Põhja-Tallinna JK Volta. Sealjuures pidid Paide noored Tanel Neubaueri 35. minuti punase kaardi järel mängima ka ühemehelises vähemuses.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad tutvuda siin.