10

02.2024

17:59

Kalevi naiskond pööras Taliturniiri mängu lõpuminutitel viigiseisu võiduks

Täna, 10. veebruaril peeti naiste Taliturniiril teine kohtumine, kui kaotusseisu seljatanud Kalevi naiskond alistas Tallinna FC Ararati tulemusega 2:1.

Esimesel poolajal mängisid naiskonnad võrdselt ning mõlemad suutsid oma väravasuu lukus hoida. Teise poolaja alguses võttis juhtohjad enda kätte naiste Meistriliiga tänavune uustulnuk Ararat, kui täpsust näitas Darina Kudjavnina. Viigiväravani kulus Kalevil pea 20 minuti, kui võrgu pani sahisema Jane Mirjam. Naiskonnad olid liikumas viigisadamasse, ent kohtumise neljandal üleminutil pani Kalevi eest enda sõna maksma Vanessa Grutop, kes tabloole 2:1 võidutabamuse lõi.

Järgmised Taliturniiri kohtumised peetakse märtsi alguses. Täpsema mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Naiste Taliturniiril osaleb möödunud hooaja Meistriliiga esikuuik: Tallinna FC Flora, Saku Sporting, Tartu JK Tammeka, JK Tallinna Kalev, JK Tabasalu ja Viimsi JK ning tänavuseks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Tallinna FC Ararat. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.