10

09.2020

22:30

Kalju euroteekonna lõpetasid Sloveenia klubi avapoolaja väravad

Nõmme Kalju FC mängis neljapäeva õhtul Budapestis Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiri kohtumise, kui mitmete põhitegijateta lahingusse läinud Eesti klubi jäi NŠ Murale avapoolaja väravatest alla 0:4.

Kevin Žižek avas sloveenide kasuks skoori 17. minutil ning sama mees kahekordistas edu kümme minutit hiljem. Žižeki teisele väravale eelnes suurepärane tõrje Marko Meeritsalt, kes suutis Nino Kouteri penalti tõrjuda. Viis minutit hiljem lõi kauni kombinatsiooni järel värava Žiga Kous ning 36. minutiks oli tablool juba hilisem lõppskoor, kui jala sai valgeks Alen Kozar, kelle löögi püüdmisel jäi Meerits hätta.

Kalju meeskonnas oli täna seonduvalt koroonatestide tulemustega palju muudatusi. Kalju Facebooki lehe info vahendusel jäi Tallinnasse lausa 15 esindusmeeskonna mängijat.

Eesti meeskondadest on eurosarjas veel võistlustules Tallinna FC Flora, kes võõrustab nädala pärast A. Le Coq Arenal KR Reykjavíki. Neljapäeval, 17. septembril kell 19.30 algavast kohtumisest teeb otseülekande ETV2.