22

09.2010

20:08

Kalju ja Trans alustasid Balti Liigat võidukalt

Nõmme JK Kalju ja Narva JK Trans alustasid TrioBet Balti Liiga kaheksandikfinaale võitudega, alistades vastavalt FK Ventspilsi 2:1 ja FK Šiauliai 5:1.

Lätist pärit tiitlikaitsja FK Ventspils alustas võimsalt, minnes juba 6. minutil Eduards Visnakovsi tabamusest juhtima, kuid Igor Prinsi hoolealused kosusid ning kohtumise lõpp kuulus A. Le Coq Arenal mänginud Kaljule. Juri Jevdokimovi 69. ja 85. minuti tabamused kallutasid vaekausi Kalju poolele.

Trans jäi kodus 44. minutil küll penaltist kaotusseisu, kuid oli teisel poolajal ülivõimas. Felipe Lemos Rodrigues lõi narvalaste kasuks kolm ja Marius Bezykornovas kaks väravat, kus juures viimased neli tabamust löödi 16 minuti jooksul.

Eesti klubide tänavune saldo Balti Liigas on seega kolmest kolm, sest teisipäeval alistas FC Flora mulluse finalisti Marijampole Suduva 2:1.

JK Sillamäe Kalev alustab 6. oktoobril võõrsil lätlaste FK Jurmala vastu ning Levadia võõrustab viis päeva hiljem SK Blazmat Lätist.

9. november
kell 14:00 FK Ventspils (LAT) – Nõmme JK Kalju (EST), Ventspilsi olümpiakeskuse staadion
kell 19:00 FK Suduva (LIT) – Tallinna FC Flora (EST), Suduva spordikeskuse staadion