23

10.2019

11:45

Karikasarjas pääses järgmisse ringi Trans

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti teisipäeva õhtul üks kohtumine, kui JK Narva Trans alistas 1/8-finaalis 21:0 madalamas liigas palliva Tallinna FC Eston Villa II.

11 mängijaga piirilinna sõitnud Eston Villa duubelmeeskond jäi Eric Mc Woodsi tabamustest seitsmendaks minutiks kaotusseisu.  45 minutit platsil viibinud USA mängija lõi 10:0 lõppenud avapoolajal neli tabamust.

Teisel poolajal lõi Trans vastase väravavõrku 11 vastuseta palli.

Trans resultatiivseim oli Eduard Golovljov, kes lõi lausa üheksa väravat. Narva meeskonnast sai karikavõistluste kolmas veerandfinalist - seni olid koha kaheksa parema seas kindlustanud Kohtla-Järve JK Järve II (II liiga) ja Võru FC Helios (ELB).

Karikasarjas peetakse kohtumisi ka täna, kui 1/8-finaalides lähevad vastamisi JK Tallinna Kalev (PL) – Põhja-Tallinna Volta II (II liiga) ning Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju FC. Kalev – Volta II matšil pannakse Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul pall mängu kell 19.00 ning Premium liiga tippmeeskondade Levadia – Kalju lahingus kõlab A. Le Coq Arenal avavile kell 20.30. Mängust näitab otsepilti Soccernet.ee.

Täna peetakse ka eelviimane 1/16-finaal, kus on samuti vastamisi Premium liiga meeskonnad. Kell 19.00 kõlab avavile Maardu kunstmuruväljakul, kus kohaliku Linnameeskonna vastaseks on Tallinna FC Flora.