19

05.2018

18:54

Evald Tipneri karikavõistluste finaalis saavutas võidu FCI Levadia meeskond, kes alistas FC Flora 1:0.

Põneva kohtumise avapoolaeg lõppes küll väravateta viigiga, ent häid võimalusi skoori avamiseks oli mõlemal meeskonnal. Juba avaminutitel avanes hea võimalus Flora kaitsjal Jürgen Lorenzil, kelle löögi Levadia väravat kaitsnud Sergei Lepmets suutis tõrjuda. Seejärel domineeris pigem Levadia meeskond ning Flora päästmiseks pidi omakorda mitmel korral sekkuma nende väravavaht Mait Toom.

Teisel poolajal elavnes ka Flora mäng, ent sellele vaatamata oli ikkagi Levadia see, kes jõudis sihile. 67. minutil toimetati pall karistusalasse Gando Bialale, kes omakorda leidis sööduga Roman Debelko. Ukrainlasest ründaja Flora karistusalas ei eksinud ja lõi palli kindlalt posti kõrvale.

Flora tekitas küll omalt poolt veel ohtlikke olukordi, kuid pingutustele vaatamata viigiväravani ei jõutud. Seega teenis oma üheksanda karikavõidu Levadia.

Pildigaleriid kohtumisest on võimalik näha Eesti jalgpalli Facebooki lehel.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise parimaid hetki ja väravat.