Premium liiga 32. voorus lähevad Ida-Virumaal vastamisi kaks meeskonda, kes suutsid möödunud nädalavahetusel noppida kolm punkti. Kelle võiduseeria saab lõpu?

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond
30. september kell 16 Narva Fama staadion
OTSE: Jalgpall.ee

Narva Transi võiduseeria on pikem ja muljetavaldav. Järjepanu on alistatud 3:1 tulemusega Pärnu JK Vaprus, Tartu JK Tammeka ja viimati (võõrsil) FCI Tallinn. Nädala keskel oldi väljakul 120 minutit, kuid lõpuks suudeti Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaal Rakvere JK Tarva vastu enda kasuks kallutada 2:0.

Paide alistas viimati olulises kohtumises 4:2 JK Tuleviku ning kasvatas tabelis edu Viljandi meeskonna ees neljapunktiliseks. Kui Paide on 28 punktiga tabelis kaheksas, siis Narva on 41 punktiga kindlalt viies. Kahe meeskonna vahele mahuvad 30 punktiga Sillamäe Kalev ja Tartu Tammeka.

Tänavustes omavahelistes mängudes on ühe võidu võtnud Narva, ühe Paide ning üks matš lõppes viigiga.

Paide ridades ei saa mängukeelu tõttu kaasa teha Kristjan Kurim.

JK Narva Transi juhendaja Adiam Kuziaev: „Laupäeval ootab meid raske mäng. Väga keeruline on taastuda pärast kolmapäevast 120-minutilist mängu, aga sellele vaatamata võistkond on valmis võitlema ja võitma. Hooaja lõpp on lähedal ning meie kohustus on mängida maksimaalselt resultatiivselt.“

Mängija Maksim Tšerezov: „Paide on tugev meeskond, kes võitleb lõpuni. Viimane mäng nendega ei lõppenud küll meie võiduga, aga seekord tahame tõestada, et meie tabelikoht pole juhuslik!"

Paide loots Vjatšeslav Zahovaiko: Vastane tegi eelmises voorus väga hea tulemuse, võites Infonetti. Tegemist on noore ja näljase võistkonnaga, kes mängib alati oma võimete piiril. Valmistume eelolevaks kohtumiseks tõsiselt. Meil seisab ees väga raske kohtumine.

Äärekaitsja Michael Lilander: „Mängud Narvaga on alati olnud võitluslikud ja rasked. Oleme saanud puhata ja meeskond on mänguks valmis. Teeme endast oleneva, et 3 punkti oleks meie!“

Mängu kohtunik on Mart Martin, keda abistavad Dmitri Vinogradov ja Igor Kübarsepp. Neljas kohtunik on Raul Kaivoja.

Pilet maksab 3 eurot, sooduspilet 1 euro.