09.2020

11:00

Kindel võit kergitas Paide Linnameeskonna U21 tiimi Esiliiga B ainuliidriks

Esiliiga B-s tõmmati eile õhtul joon alla 21. vooru mängudele.

Vooru esimeses mängus teenis võõrsilt kolm punkti Tartu Welco, kes suutis 2:0 üle mängida Rakvere Tarva. Welco võiduväravad sündisid 65. ja 84. minutil Chris-Robin Heinakrooni jala läbi, kelle jaoks see oli ühtlasi debüütmänguks Welco esindusmeeskonnas ja Esiliiga B tasandil. Väärib ka mainimist, et Heinakroon sekkus väljakule alles 62. minutil.

Kui Welco paikneb 44 silmaga teisel tabelireal, siis 46 punktiga leiame esikohalt Paide Linnameeskond U21 tiimi, kes alistas eile koguni 7:0 Läänemaa JK. Kaks väravat lõi antud kohtumises Sander Sinilaid, ühe lisasid omalt poolt Martin Kase, Karl Mööl, Jaagup Luts, Kevor Palumets ja Rait Õlge. Palumetsale oli see ühtlasi hooaja 16. tabamuseks.

Kolmandale kohale langes 43 punktiga Tallinna Kalev U21, kes jäi eile koduplatsil 1:6 alla Viimsi JK-le. Ramol Sillamaa viis Kalevi järelkasvutiimi 22. minutil küll oma hooaja 15. tabamusega juhtima, aga külalised suutsid sellele vastata kuue väravaga. Viiendale kohale tõusnud Viimsi särgis sai kaks väravat kirja Ken-Marten Tammeveski, võrku sahistasid ka Rasmus Kala, Karl Anton Sõerde, Karl Erich Kaljuvere ning Sten-Eric Säde.

Neljandalt tabelirealt leiame 21 vooru järel JK Tabasalu, kes suutis tänu Dinārs Ekhartsi 72. minuti väravale alistada 1:0 Keila JK. Väärt võidu sai kirja Võru Helios, kes alistas koduplatsil 3:0 Nõmme Kalju U21 meeskonna. 35. minutil avas skoori Aleksandr Pruttšenko, mängu lõpuminutitel sai kaks väravat kirja Eduard Desjatski, kelle hooaja kogusaldo tõusis seeläbi 14 tabamuse peale.

Esiliiga B 22. vooru mängud peetakse sel neljapäeval, 17. septembril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.