24

11.2018

15:09

Kuressaare säilitas kõrgliigakoha, edu saatis ka Järvet ja Tabasalu

Premium liiga, Esiliiga ja Esiliiga B otsustavatel üleminekumängudel saatis edu meeskondi, kes suutsid eelmisel nädalal avavaatuse võita. FC Kuressaare säilitas oma koha Premium liigas, järgmiseks hooajaks tõusid aste kõrgemale nii Kohtla-Järve JK Järve kui ka JK Tabasalu.

Möödunud nädalal Lõuna-Eestis FC Elva 1:0 alistanud saarlased suutsid täna Kuressaare kunstmurustaadionil vastase sama tulemusega alistada, kui mängu ainsa tabamuse eest hoolitses 61. minutil Rasmus Saar. Mäng on järelvaadatav SIIT.

Järgmiseks hooajaks tõusis Esiliigasse Kohtla-Järve JK Järve, kellele piisas täna võõrsil Keila JK vastu ka 0:1 kaotusest. Mängu ainsa värava lõi 60. minutil Tiit Tikenberg. Avavaatuse oli Kohtla-Järve Ida-Virumaal võitnud 3:1, mis tähendas JK Järve võitu koondtulemusega 3:2.

Tänavu II liigas häid esitusi näidanud JK Tabasalu võitis Esiliiga B üleminekumängudel koondtulemusega 7:1 Lasnamäe FC Ajaxit ning tõusis järgmiseks hooajaks aste kõrgemale. Tabasalu alistas nädal aega tagasi kodus Ajaxi 3:0 ning oli täna vastasest võõrsil üle 4:1.