05

03.2011

17:13

Kuressaare võitles Kalevi vastu välja viigi

Hooaja esimese kodumängu Sportland Arenal pidanud Sillamäe Kalev pääses FC Kuressaare vastu 1:1 viigiga.

Mullu teises voorus Levadiat sama tulemusega üllatanud FC Kuressaare asus kohtumist 16. minutil juhtima. Pikale pallile vastu jooksnud Sillamäe debütandist väravavaht Michael Patrick Kaltenhauser ebaõnnestus klaarimisel, lõi palli vastu Elari Valmast, kust see saarlaste kapten Martti Pukkile põrkus ja viimane nahkkera 40 meetrilt tühja väravasse saatis.

Ebakindlalt tegutsenud Kaltenhauser tekitas oma värava all veel mitmeid ohtlikuid olukordi, ent avapoolaja lõpus olid kalevlased need, kes sihile jõudsid. Segaduse Kuressaare kaitseliinis kasutas 40. minutil ära Maksim Paponov.

Rohkem väravaid kohtumises ei löödud, ehkki teisel poolajal oli Sillamäe domineerivamaks pooleks ja Kuressaarel oli raskusi oma väljakupoolelt kaugemale jõudmisega.

Järgmisel laupäeval, 12. märtsil sõidab Kuressaare kell 14.00 algavaks mänguks külla Narva Transile, kes võõrustab saarlasi Ahtmes. Sillamäe Kalev kohtub kell 17.00 Lasnamäe spordikeskuse kunstmurul Lasnamäe Ajaxiga.

5. märtsil kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
JK SILLAMÄE KALEV – FC KURESSAARE  1:1 (1:1)
Väravad
: 40. Maksim Paponov - 15. Martti Pukk
Hoiatus: 30. Maksim Paponov

JK Sillamäe Kalev: 30-Michael Patrick Kaltenhauser, 2-Alexey Cherkasov, 5-Aleksandr Kulik, 8-Sergey Gorbunov, 18-Roman Nesterovski, 11-Ville Oskari Lehtonen (70. 17-Sergei Vihrov), 13-Sergey Mironov, 7-Aleksandr Tarassenkov, 23-Maksim Paponov, 9-Ilja Monakov, 14-Alexander Nikulin.
Varus: 1-Mihhail Starodubtsev, 12-Igor Dudarev, 17-Pavel Aleksejev, 3-Alexey Naumov, 17-Sergei Vihrov.

FC Kuressaare: 1-Priit Pikker, 15-Urmas Rajaver, 13-Rauno Reiman, 3-Kaarel Saar, 25-Sander Viira, 5-Argo Aava, 17-Lauri Mihkelson (46. 23-Amor Luup), 10-Andre Ilves (65. 20-Margus Rajaver), 29-Elari Valmas, 9-Martti Pukk, 11-Madis Lange (86. 22-Taavi Azarov).
Varus: 30-Riido Reiman, 22-Taavi Azarov, 20-Margus Rajaver, 23-Amor Luup, 7-Ott Reinike.

Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.