20

10.2010

18:01

Kuues veerandfinalist on JK Sillamäe Kalev

JK Sillamäe Kalev purustas Eesti 2010/2011. aasta karikavõistluste kaheksandikfinaalis Kiviõli Tamme Auto 12:1, kindlustades koha veerandfinaalis.

Koduväljakul mänginud Kalev jäi küll 5. minutil Dmitri Kirilovi väravast kaotusseisu, kuid vallandas siis tulevärgi, mille tõrjumiseks Kiviõli võimetu oli. Kübaratrikiga said hakkama Aleksandr Dubõkin ja Arvydas Veikutis, kaks väravat lõid Alexander Nikulin ja Sergey Gorbunov ning ühe Jürgen Kuresoo ja Vitalis Stankevicius.

Veerandfinaali on nüüd pääsenud Tallinna FC Flora (ML), Narva JK Trans (ML), JK Tallinna Kalev (EL), Raasiku FC Joker (II), HÜJK Emmaste (II) ja JK Sillamäe Kalev.

Kaheksandikfinaalidega jätkatakse kolmapäeval, 27. oktoobril, kui kell 18.45 võõrustab II liiga lääs/lõuna tsooni liider ja eelmises ringis Viljandi Tuleviku välja lülitanud Tartu HaServ samas piirkonnas mängivat Türi Ganvixit.