22

04.2014

15:12

Laupäeval toimub saalijalgpalli hooaja lõpetamine

Laupäeval kell 13:30 toimub A. Le Coq Arenal asuvas Triobet Business Clubi ruumides saalijalgpalli hooaja lõpetamine.

Tänavu tuli saalijalgpallimeistriks taas Tallinna FC Anži, kes alistas finaalseerias SK Augur Enemati. Kolmanda koha saavutasid FC Raketa mängijad.

Esiliigast tõusis järgmiseks hooajaks kõrgeimasse seltskonda SJK Dina, kes võitis 14-st liigakohtumisest 12. Üleminekumängude abil säilitas kõrgliigakoha Nõmme BSC Triobet, kes alistas Esiliiga teise meeskonna TÜ BestCrediti. Järgmiseks hooajaks langes Esiliigasse FC Ararat TTÜ.

Esiliigasse pääses järgmiseks hooajaks Molycorp Silmet, kes oli üleminekumängudel parem Rantipolist. Esiliigast langes välja MJK Salavat Yulaev, keda asendab II liiga võitja TV6 Sport.

Hooaeg algas Anži jaoks samuti võidukalt, kui sügisel peetud Superkarikafinaalis alistati oma kauaaegne rivaal SK Augur Enemat. Augur Enemat sai revanši karikasarjas, kui Anži alistati poolfinaalis ning finaalis oldi üle Maardu FC Starbunkerist.

Hooaja lõpetamisel autasustatakse kõikide liigade võitjaid, Meistriliiga kolmele parimale antakse üle medalid. Sel hooajal osales kokku saalijalgpalli erinevates liigades kokku 98 võistkonda.