26

07.2017

10:43

Levadia jätkab teed Tipneri karika suunas

FC Levadia jätkab teed Tipneri karika suunas, kui pingelises 1/32-finaalis alistati võõrsil JK Sillamäe Kalev.

Levadia asus 77. minutil Pavel Marini väravast juhtima, Sillamäe viigistas Vladislav Tšurilkini tabamusest lisaminutitel. Lisaajal tõi Levadiale 2:1 võidu vahetusest sekkunud Ingemar Teeveri värav.

Premium liiga klubidest oli Paide Linnameeskonnal kõvasti tegemist II liiga meeskonna Jõgeva SK Noorus-96 alistamisega. Esimene poolaeg lõppes Jõgeva 2:1 eduseisul, 64. minutil jäi II liiga meeskond vähemusse, kuid viigiseis 3:3 püsis kuni 82. minutini, mil Paide asus 4:3 juhtima. Lõppseisuks jäi 7:3.

Esiliiga klubi FC Elva alistas koduväljakul Tallinna FC Ararat TTÜ 8:0, IV liiga meeskonna Anija JK jõud käis tulemusega 5:1 üle aste kõrgemal pallivast Lihula Jalgpalliklubist.

II liiga meeskondade omavahelises heitluses alistas FC Levadia III meeskond Maarjamäel Tallinna JK Legioni 3:0. III liiga meeskond FC Zenit Tallinn alistas II liiga klubi FC Otepää 5:2. Põhja-Tallinna JK Volta alistas võõrsil FC Järva-Jaani 4:1, FC Tartu sai 5:1 jagu JK Tallinna Kalevi III võistkonnast.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Varasemalt tagasid 1/16-finaali pääsu Tartu JK Welco, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Flora U21, FC Kuressaare, FC Lelle, FC Maardu Aliens, Maardu United, Kohila Püsivus, Tallinna FC TransferWise, JK Kernu Kadakas, Türi Ganvix JK, Kuusalu JK Rada, Viimsi JK ja FCI Tallinn.