22

03.2011

20:32

Levadia teenis Viljandis raske võidu

Konstantin Nahki (pildil) 66. minuti kauglöök tõi FC Levadiale Viljandis raske 1:0 võidu.

Kohtumine Viljandis algas mõneti üllatuslikult: kui oleks võinud arvata, et Levadia haarab kohe alguses ohjad enda kätte ja hakkab mängu käiku dikteerima, siis nii see ei läinud. Hoopis Viljandi meeskond suutis luua ohtlikke olukordi ja paar korda ka väravale üsna lähedale jõuda.

Esimese 20 minuti jooksul oli viljandlastel paar-kolm võimalust mänguskoor avada. Levadia sai oma mootori käima alles poolaja lõpupoole, mil Konstantin Nahk tabas karistuslöögist posti, lisaks lendas Levadia ründaja väga healt positsioonilt sooritatud pealöök napilt väravast mööda.

Teisel poolajal suutis Levadia oma mängu rohkem peale suruda ja viljandlastel tuli tegeleda kaitsetööga. 65. minutil suutiski külalisvõistkond tänu vanameister Nahki 20 meetrilt löödud väravale juhtima asuda.

Edasi kulges mäng jällegi suhteliselt sündmustevaeselt. Levadia küll hoidis rohkem palli, kuid olukordi ei suutnud kumbki meeskond luua. Kohtumise lõpus üritas FC Viljandi meeskond rohkem survet avaldada ja paar korda pääseti ka löögile, aga väravat siiski ei sündinud.

Viljandlaste ehk kõige ohtlikum moment sündis mõned minutid enne mängu lõppu, kui Levadia väravavahi väljalöök sattus Viljandi poolkaitsjale otse jala peale - järgnes ühe puutega löök 40 meetrilt, mis Levadia õnneks umbes pool meetrit üle tühja värava lendas.

Vaheajal toimunud autoloosis osutus õnnelikuks Sergei Teppan, reisiloosis aga Margo Lepik.

FC Viljandi järgmine mäng on V voorus 2. aprillil kell 14.00 võõrsil Sillamäe Kalevi vastu. See kohtumine on ka V vooru telemänguks. Levadia võõrustab samal päeval kell 17.00 Nõmme Kaljut.

22. märts kell 18:45 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)
FC VILJANDI - TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:0)