03

02.2024

21:15

Liivimaa taliliiga mängupäeval teenis ainsa võidu Narva Trans

Laupäeval, 3. veebruaril peeti Liivimaa taliliiga A-tasandil üks ja B-tasandil kolm kohtumist, ainsa võidu kirjutas enda nimele JK Narva Trans.

Päeva avamängus võttis Tallinna FC Flora koduväljakul vastu suureskoorilise kaotuse, kui Läti meistri FC RFS-ile jäädi alla 6:1. Avapoolaeg EJL jalgpallihallis lepiti väravateta viigiga. Teisele poolajale tuli RFS vastu teravalt: avavärava lõi esmalt 47. minutil Žiga Lipušcek, kolm minutit hiljem kasvatas võõrustava meeskonna edu Flora omavärav. Kohtumises sai külalismeeskonna eest kaks väravat enda nimele Kenroy Kenoy Capmpell, ühe tabamuse lisasid Mikaze Nagasawa ja Jevgenijs Minins. Flora auvärava eest kandis hoolt Roland Lukas. Liivimaa taliliigas kogus Flora kolme mängu järel ühe võidu ja kaks kaotust. RFS läbis kõik mängud võidukalt.

B-tasandi avamängus tuli FC Kuressaarel koduväljakul vastu võtta 0:3 kaotus FK Tukums meeskonna vastu. Haapsalu Uuemõisa jalgpallihallis haarasid külalised edu juba neljandal minutil, kui täpne oli Maksims Sidorovs. Neli minutit enne mängu normaalaja lõppu kasvatas edu Markuss Prohorenkovs, 3:0 võidutabamuse eest kandis hoolt llja Atligins.

JK Narva Trans alistas EJL jalgpallihallis Grobinas SC/LFS meeskonna tulemusega 4:1. Kuigi külalised läksid kohtumist 6. minutil Devids Dobrecovsi tabamusest juhtima, kuulus avapoolaeg Transile. 19. minutil lõi ühe tagasi Mark Maksimkin, kaks minutit hiljem kasvatas seisu Aleksandr Jegorov. 38. minutil suurendas Narva edu Sergo Kukhianidze, kes oli autoriks ka Transi 4:1 võiduväravale.

Pärnu JK Vaprus ja FK Metta leppisid Pärnu Jalgpallihallis võrdse kohtumise järel 0:0 viigiga.

Liivimaa taliliiga jätkub pühapäeval, 4. veebruaril C-tasandi mängudega, kui Viimsi JK ja FC Nõmme United võõrustavad vastaseid koduväljakul.