24

07.2011

08:05

Linnameeskond murdus viimastel minutitel

Paide linnameeskond näitas kodustaadionil valitseva Eesti meistri Tallinna FC Flora vastu küll väga head mängu ning suutis kaotusseisust viigi välja mängida, kuid floralaste viimaste minutite väravad andsid võidupunktid siiski tallinlastele.

Linnameeskond alustas kohtumist väga aktiivselt ning omas avaminutitel vastaste värava all mitut ohtlikku võimalust. Floralastel õnnestus linnameeskonna kaitsest läbi murda aga ohtliku
kontrarünnakuga ning minna kohtumist juba 11. minutil Nikolai Mašitševi väravast juhtima.

Edasine mäng kulges mõlemapoolsete ohtlike olukordadega ning 68. minutil seadis linnameeskonna ründaja Rauno Kööp jalule viigi.

Florat seis 1:1 aga ilmselgelt ei rahuldanud. Martin Reim kamandas mehed kiiremini tegutsma, kuid viimaste minutiteni väga häid väravamomente siiski ei omatud.

Viimasel viiel minutil linnameeskonna mäng lagunes ning Alo Dupikovi kaks tabamust ning Sergei Mošnikovi värav seadsid lõppseisuks tabloole 4:1.

Flora peatreener Reim tundis mängu järel heameelt, et võidupunktid sai Paidest kaasa võetud. "Eriti tähtis oli võit pärast viimaseid, üsna raskeks kujunenu mänge,” lisas ta.

Linnameeskond kohtub järgmise llaupäeval võõrsil Transiga, järgmine kodumäng toimub aga 13. augustil kui kell 17.00 võõrustatakse FC Kuressaaret.

23. juuli kell 19:30 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  1:4 (0:1)