04

04.2010

08:40

Meistriliiga eilse vooru tipphetked: Levadia - Flora duell

Eilse Meistriliiga vooru keskses mängus alistas FC Levadia koduväljakul kaotusseisust FC Flora 2:1 - mängu väravad, parimad hetked ja intervjuu Levadia võiduvärava autori Tarmo Neemeloga on üleval Eesti Jalgpalli Liidu WEB TV-s.

Flora asus matši 13. minutil juhtima, kui pärast Oliver Konsa tsenderdust üritasid Levadia kaitsjad palli klaariks lüüa, kuid mänguvahend jõuds hoopis floralasele Nikolai Mašitševile, kes selle kindlalt väravasse saatis.

Kaotusseisus tegi Levadia juhendaja Igor Prins vahetuse: Maksim Podholjuzini asemel tuli väljakule Vladislav Ivanov ning Levadia mäng aktiviseeruski. Viigiväravani jõuti aga penaltist, mille realiseeris Konstantin Nahk. Võidu tõi Tarmo Neemelo 76. minuti tabamus - Levadia ründaja toimetas sihile Andrei Kalimullini omalt väljakupoolelt antud tsenderduse!