06

10.2021

12:40

Meistriliiga põhiturniiri viimases kohtumises võttis võidu Flora

Teisipäeva õhtul toimus Viljandis naiste Meistriliiga põhiturniiri viimane mäng, kui FC Flora alistas Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna 5:1.

Kohtumises sündisid esimesed väravad kiirelt, kui Lisette Tammik viis nurgalöögist Flora kuuendal minutil juhtima. Ühendnaiskond viigistas seisu vaid kolm minutit hiljem, kui skoori tegi Katarina Põldur. Avapoolajal läks Flora siiski oma teed, kui Tammik sai kirja veel ühe tabamuse ning ühe värava lisasid ka Getter Saar ja Marta Raidna. Mängu lõppskoor vormistati 81. minutil, kui Tammik sai kirja kübaratriki.

Põhiturniiri lõpetas Flora liidrikohal, kui lähimat jälitajat Saku Sportingut edestatakse vaid ühe punktiga. Kolm vooru enne hooaja lõppu on kolmanda koha endale juba kindlustanud Tallinna Kalev, kes jääb Sportingust maha 15 punktiga ja vahe neljandal positsioonil paikneva Pärnu Vaprusega on 11 punkti. Liigatabeli poolitamisel jäid teise poolde Põlva Lootos (praeguse seisuga 25 punkti), ühendnaiskond (18), Tartu Tammeka (17) ja Lasnamäe Ajax.