13

07.2010

18:02

Naiste 2010. a. karikavõistluste veerandfinaalid

Teisipäeval, 13. juulil toimus esimene veerandfinaal, mis oli liidrite mängu kohta üllatavalt resultatiivne. Karikakaitsja FC Levadia oli küll mänguskoori muutmisel dikteerivamaks pooleks, kuid teise poolaja lõpuks pääses Pärnu JK tahe maksuvusele ja lõppseisuks fikseeriti pärnulannade 5:4 võit.

Kolmapäevased mängud olid äärmiselt ühepoolsed, Tallinna FC Flora suges oma Rakvere klubikaaslasi teisest liigast halastamatult algusest lõpuni, tulemuseks 22:0. Tartu derbys pääses teise liiga SK 10 Premium Meistriliiga Tammeka käest vaid 0:8 kaotusega.

Üks edasipääseja selgus juba varem, nimelt loobus FC Flora II naiskond osalemisest ja Põlva FC Lootos pääses poolfinaali mänguta.

2010. a. karikavõistluste 1/4-finaalid:

13.07. 18:45 Tallinna FC Levadia (ML) – Pärnu JK* (ML)  4:5 (3:2)
Väravad: 13. Margarita Žernosekova, 17, 24., 46. Ave Pajo - 21., 84. Olga Ivanova, 32. Anastassia Morkovkina, 53., 89. Andra Karpin
Hoiatused: 79. Stanislava Russakova - 54. Liisa Lilleste
Pv: 46

14.07. 18:45 Tallinna FC Flora* (ML) – Rakvere FC Flora (II)  22:0 (10:0)
Väravad: 3. Tiina Trutsi, 5., 19., 37. Liis Emajõe, 12., 80., 85. Robyn McEvoy, 24., 32. Triin Väljataga, 28., 51., 62., 75. Katrin Loo, 30., 56. Pille Raadik, 44. Liis Pello, 47. ov. Janne-Riin Sahkur, 57. ov. Annemarie Randoševskaja, 67. Marge Rennig, 70., 84. Merily Toom, 89. Miina Kallas
Hoiatused: -
Pv: 30

14.07. 18:45 Tartu JK Tammeka* (ML) – Tartu SK 10 Premium (II)  8:0 (4:0)
Väravad: 8. Olga Tšuiko, 17., 35., 77. Aleksandra Ševoldajeva, 36., 51., 90. Karina Kesvatera, 69. Hannaliis Jaadla
Hoiatus: 76. Kadi Suits