09

10.2017

11:24

Naiste Meistriliiga esinelikus võidukad Pärnu ja Flora

Pühapäeval, 8.oktoobril peeti naiste Meistriliigas kaks kohtumist, kui vastamisi olid esineliku naiskonnad. Võidud said tabelisse kirja Tallinna Flora ja Pärnu JK.

Kambja staadionil läksid vastamisi Tartu SK 10 Premiumi ja Pärnu JK naiskonnad. Sel hooajal juba meistritiitli kindlustanud Pärnu jaoks möödus kohtumine vägagi edukalt, kui vastane alistati 17:0. Mäng oli otsustatud juba esimese poolaja lõpuks, kui avavärav löödi 13. minutil ja vaheajapausile minnes oli seis 9:0. Neli tabamust sai enda nimele Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, kübaratrikiga sai hakkama Evelyn Šilina, kaks väravat lõid Aljona Sasova, Anastassia Morkovkina ja Kristina Bannikova, korra said jala valgeks ka Ketlin Saar, Liivi Sõrmus, Ljubov Maksimova ja Anne-Grethe Pajuviidik. Mängu protokolli võib näha siin.

Mõnevõrra tasavägisem kohtumine toimus samal ajal Lillekülas, kui FC Flora võõrustas FC Levadiat. Eelmises omavahelises mäng lõppes küll 1:1 viigiga, kuid sel korral teenis kodunaiskond mängust 5:2 võidu.

Meistriliiga viimane voor peetakse 14. oktoobril, kui kõik kaheksa naiskonda tulevad platsile kell 13:00.