15

02.2021

11:23

Naiste Meistriliiga Taliturniiri kohtumised algasid viikidega

Nädalavahetusel tehti EJLi jalgpallihallis algust naiste Meistriliiga Taliturniiri kohtumistega, kui möödunud hooaja esineliku mängud lõppesid viigiliselt.

Laupäeval käisid väljakul valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora ja möödunud hooajal neljanda kohaga lõpetanud Pärnu JK Vapruse naiskonnad. Kohtumise avavärav sündis 12. minutil, kui Vaprus asus tänu Ragne Gromovi tabamusele juhtima. Flora jõudis viigini 23. minutil, kui Kristina Teerni karistuslöök võttis müürist rikošeti ja maandus võrgus. Vaprusel õnnestus taas eduseis haarata 74. minutil, kui trahvilöök mängiti kavalalt lahti ning väravaesise segaduse kasutas ära Kristel Lepik, lükates palli sisse. Kohtumise viimastel hetkedel oli Flora poolelt resultatiivne Mariamne Reitsakas ning lõppseisuks jäi 2:2 viik.

Pühapäeval läksid vastamisi mullused hõbe- ja pronksmedalistid JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting. Kohtumist alustas teravamalt Kalev, kui esimese tosina minutiga mindi tänu Eret Elen Viidakase ja Evelyn Šilina väravatele 2:0 juhtima. Vaheajapausile minnes oli tablool siiski viigiseis, sest 16. minutil oli täpne Annabel Jäär ja 44. minutil lõi Paula Maria Mengel Sportingu viigivärava. Teise poolaja alguses viis Riin Satsi omakorda Saku naiskonna ette, kuid Kaili Perteli värav 66. minutil vormistas lõppseisuks 3:3 viigi.

Taliturniiri kohtumised jätkuvad pärast koondisepausi, kui 27. veebruaril kohtuvad Pärnu Vaprus – Saku Sporting ja 28. veebruaril FC Flora – JK Kalev.