17

04.2017

11:53

Naiste Meistriliiga teine voor pakkus taas väravatesadu

Laupäeval peeti naiste Meistriliigas teise vooru kohtumisi ning liidernaiskonnad jätkasid sealt, kus esimeses voorus pooleli jäid - rohkete väravate löömisega.

Päeva esimeses mängus sõitis valitsev meister Pärnu Jalgpalliklubi naiskond külla Põlva Lootosele. Avavoorus SK 10-le kaheksa väravat löönud Pärnu läks sarnast teed ka Lootose vastu. Kuigi avapoolaja lõpuks oli seis vaid 2:0, võitis Pärnu kokkuvõttes kohtumise 10:0. Viis väravat lõi pärnakate eest Ulrika Tülp, Merily Toom lisas kaks, Kaire Palmaru, Anastassia Morkovkina ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia ühe tabamuse. Mängu protokolli leiab siit. Pärnu asub tabelis hetkel teisel kohal, olles kogunud võrdse arvu punkte Floraga, kuid väravate vahe tõttu on edu hetkel Floral. Lootos pole veel oma punktiarvet avanud ja paikneb seitsmendal kohal.

Tabeli esimesel real paiknev Flora naiskond purustas Noortekoondise 20:0. Esimese 15 minuti jooksul suutis Flora lüüa juba neli väravat ning esimese kolmveerandtunni lõpus oli nende edu juba kümneväravaline. Mängu resultatiivseim oli Lisette Tammik, kelle arvele jäi üheksa tabamust, Katrin Loo lõi kuus väravat. Mõlemad juhivad hetkel ka väravaküttide edetabelit 11 väravaga. Lisaks said kohtumises veel jala valgeks Liis Lepik, Mari Liis Lillemäe, Getter Saar ja kahel korral Kelly Rosen. Mängu protokoll nähtav siin. Noortekoondis asub hetkel punktideta kaheksandal kohal.

Tallinna Kalev ja FC Levadia mängisid Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul ning Levadia alustas kohtumist teravalt ja kaheksa minutiga mindi mängu juba 2:0 juhtima tänu Anastasia Dodeltseva ja Vlada Kubassova väravatele. Teise poolaja alguses suurendas Kubassova veelgi Levadia eduseisu. Kuigi Eret Elen Viidakas vähendas Kalevi kaotusseisu ühe värava võrra, vormistas Kubassova 77. minutil 4:1 lõppseisu. Mängu protokolli leiab siit. Levadia jaoks oli tegemist teise võiduga ning tabelis ollakse hetkel kolmandal kohal, Kalev on ühe punktiga kuues.

Tartu derbis kohtusid Tartu Tammeka ja SK 10 Premium ning pikema õlekõrre tõmbas sel korral SK 10, kes võitis mängu 2:1. Kõik väravad löödi avapoolajal, kui Sirje Roops viis esmalt Tammeka 1:0 ette, kuid paar minutit hiljem tõi Renita Roopalu tabloole viiginumbrid. Mõned minutid enne esimese kolmveerandtunni lõppu läks SK 10 Samanta Uueda väravast ette ning selliseks seis ka jäigi. Mängu protokoll nähtav siin. SK 10 tõusis selle võiduga tabelis neljandale kohale, Tammeka asub viiendal positsioonil.