17

07.2012

15:36

Naiste Meistriliiga tulemusi

Naiste Meistriliigas toimusid täna erinevate voorude mängud. Viimases 10. vooru mängus kaotas Noortekoondis Tallinna FC Florale 0:8, poolaeg 0:4. Kolm väravat lõid Katrin Loo ja Liis Emajõe, ühe Saron Läänmäe ja Miina Kallas.

Pärnu kohtusid ettemängitavas 14. vooru mängus kohalik JK ja Tallinna FC Levadia. Levadia asus küll alguses Stanislava Russakova väravast 1:0 juhtima, kuid üllatust siiski ei tulnud. Pärnulannad lõid lõpuks neli vastuväravat ja said järjekordse võidu, seekord 4:1. Kaks väravat lõi Kairi Himanen, ühe Anastassia Morkovkina ja Anete Paulus.

Põlvas aga võõrustas kohalik FC Lootos 13. vooru ettepeetavas mängus Tartu JK Tammekat ja pani Jade Samantha Blackburni väravaga teisel poolajal oma 2:1 paremuse maksma. Esimesel poolajal olid resultatiivsed Signy Aarna ja Kristina Bannikova.

Järgmised mängud toimuvad 21. juulil, kui mängitakse 2 viimast 11. vooru mängu ning FC Flora võõrustab FC Levadiat ja FC Lootos Pärnu JK-d. Mõlemad mängud algavad kell 14:00.