30

04.2017

11:45

Naiste Meistriliigas peeti neljas voor, üks kohtumine katkestati

Laupäeval toimusid naiste Meistriliigas neljanda vooru kohtumised. Mäng JK Tallinna Kalevi ja Pärnu JK vahel tuli halbade ilmastikuolude tõttu katkestada.

Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud kohtumine jäeti pooleli 57. minutil Pärnu JK 6:0 eduseisus. Enne katkestamist, said jala valgeks Kristina Bannikova, Merily Toom, Anastassia Morkovkina ja kolmel korral Kaire Palmaru. Millal kohtumist jätkatakse, selgub uuel nädalal.

Ilma tõttu viidi FC Levadia ja FC Flora vaheline kohtumine Maarjamäe kunstmurustaadionilt üle Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihalli. Flora suutis linnarivaali üle võtta 6:1 võidu ning jätkab tabelis täiseduga. Levadiale oli see esimeseks kaotuseks senisel hooajal ning üheksa punktiga ollakse praegu kolmandal kohal.

Väga heitlikes oludes pidasid Tartu SK 10 ja Noortekoondis oma mängu Tallinnas Nike Arenal ning SK 10 suutis võtta 2:0 võidu. Tabelis jõuti sellega üheksa punkti peale, millega hoitakse neljandat kohta. Noortekoondis senini veel punkte pole teeninud.

Põlva Lootos ja Tartu Tammeka kohtusid Põlvas Lootospargis, kus Tammeka suutis mängu 3:1 võita. Põlva asus kohtumist kiirelt juhtima tänu Ave-Lii Laasi väravale, kuid Tammeka poolelt vastas sellele omakorda Kristiina Aria. Poolajapausile mindigi seisul 1:1. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Liis Ott nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse suunata ning viis Tammeka juhtima. Lõppseisu vormistas tartlannade poolelt Kertu Kleinson. Tammeka on kogunud nelja mänguga neli punkti ning see annab tabelis viienda koha, Põlva on hetkel punktideta ja seitsmendal positsioonil.