02

06.2012

13:27

Naiste Meistriliigas üllatusi ei sündinud

Naiste Meistriliigas mängiti täna 8. vooru mänge. Kõik mängud lõppesid ootuspäraselt, ehk siis üllatusi ei sündinud.

Tallinna FC Flora kohtus Põlva FC Lootosega ja asus poolajaks turvalisse 3:0 eduseisu, kuid 73. minutiks lõi Signy Aarna kaks väravat tagasi ja mängu lõpp möödus väga pingeliselt.

88. ja 91. minuti väravad tõid Florale siiski 5:2 võidu ja nad jätkavad tabelis teisel kohal täna mänguvaba olnud Pärnu JK järel. Katrin Loo ja Liis Lepik lõid võitjatele kaks väravat, Liis Emajõe ühe.

Ülinapilt tabelis Florale alla jääv Tallinna FC Levadia võitis aga JK Tallinna Kalevi 3:0. Kaks väravat Margarita Žernosekovalt, üks Vlada Kubassovalt.

Kolmandas mängus kohtusid Tartus kohalik Tammeka ja Noortekoondis. Tammeka jäi peale 2:0 ning kindlustas oma neljandat kohta turniiritabelis. Skoori avas 17. minutil Karina Kesvatera, teise värava lõi 88. minutil Olga Tšuiko. Mäng möödus küll Tammeka initsiatiivi tähe all, kuid noored lõid korra palli latti, seega oli ka viigivõimalusi.