14

01.2018

21:41

Naiste saalijalgpalli karikavõistlused võitis Pärnu

Rapla Sadolin spordihallis toimunud naiste saalijalgpalli karikavõistlustel võidutses Pärnu JK, kes alistas finaalis eelmisel aastal võitjaks tulnud FC Flora 1:0.

Pärnu jaoks oli tegemist viienda karikavõiduga (2012, 2013, 2015, 2016, 2018). Kokku on naiste saalijalgpalli karikavõistlusi korraldatud seitsmel korral. FC Flora on tiitli võitnud kahel aastal (2014, 2017).

Pärnu JK ja FC Flora pääsesid edasi B-alagrupist, kus mõlemad kogusid kaks võitu ning leppisid omavahelises kohtumises väravateta viigiga. A-alagrupist sai esimesena edasi Tartu SK 10 Premium, kes teenis seitse punkti ning teise koha kindlustas kuue punktiga JK Tallinna Kalev.

Poolfinaalis alistas Pärnu 2:0 Kalevi ning Flora oli 1:0 parem SK10-st. Sarnaselt omavahelisele alagrupimängule, kulges finaalkohtumine võrdselt ning Pärnu suutis värava lüüa viimasel minutil, teenides sellega võidu. Kolmandale kohale tuli Tallinna Kalev, alistades 1:0 SK10 Premiumi.

Esinelikule järgnesid Pärnu JK II, Tallinna FC Ajax, Tallinna FC Levadia ja Põlva FC Lootos.

Mängude tulemused ja väravalööjad:

11.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Ajax 1:0 (Kelly Rosen)
11.20 Pärnu JK - Pärnu JK II  2:0 (Ulrika Tülp, Ketlin Saar)
11.40 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:2 (Olesja Parkhomovic - Emma Treiberg, Jana Pipar)
12.00 Tartu SK10 Premium - Põlva FC Lootos 3:0 (Renita Roopalu, Geili Rehkli, Kärolin Raudsepp)
12.20 Pärnu JK - Tallinna FC Ajax 3:0 (Aljona Sasova, Kairi Himanen 2)
12.40 Pärnu JK II - Tallinna FC Flora 0:2 (Lisette Tammik, Kethy Õunpuu)
13.00 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos 2:0 (Olesja Parkhomovic, Anastasia Dodeltseva)
13.20 JK Tallinna Kalev - Tartu SK10 Premium 1:2 (Eret Elen Viidakas - Diana Belolipetskaja, Samanta Uueda)
13.40 Tallinna FC Ajax - Pärnu JK II 1:4 (Lija Kondik - Mariana Kees 2, Evelyn Šilina, Kadri Reinik)
14.00 Tallinna FC Flora - Pärnu JK 0:0
14.20 Põlva FC Lootos - JK Tallinna Kalev 1:2 (Kristel Kotkas – Eret Elen Viidakas, Kätlin Hein)
14.40 Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Levadia 1:1 (Samanta Uueda - Anastasia Dodeltseva)
15.00 B3 - A4: Pärnu JK II - Põlva FC Lootos 1:0 (Carita Küünemäe)
15.20 A3 - B4: Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Ajax 1:1, 1:2 pen (Naida Imanova - Lija Kondik)
15.40 B1 - A2: Pärnu JK - JK Tallinna Kalev 2:0 (Ketlin Saar, Ulrika Tülp)
16.00 A1 - B2: Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Flora 0:1 (Eneli Kutter)
16.20 7.-8. koha mäng: Põlva FC Lootos - Tallinna FC Levadia 0:4 (Anastasia Dodeltseva 4)
16.40 5.-6. koha mäng: Pärnu JK II - Tallinna FC Ajax 1:0 (Kadri Reinik)
17.00 3.-4. koha mäng: JK Tallinna Kalev - Tartu SK10 Premium 1:0 (Diana Belolipetskaja (ov))
17.20 Finaal: Pärnu JK - Tallinna FC Flora 1:0 (Kairi Himanen)

Võistkondade koosseisud:

1. Pärnu JK: Jennifer Smirnov, Ketlin Saar, Ulrika Tülp, Kairi Himanen, Berle Brant, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova, Kristina Bannikova, Heleri Saar, Marie Saar.

2. Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Mari-Ann Ploompuu, Eneli Kutter, Lisette Tammik, Mari Liis Lillemäe, Siret Räämet, Katrin Loo, Kethy Õunpuu, Maarja Saulep, Valeria Liik, Kelly Rosen.

3. JK Tallinna Kalev: Diana Demidova, Maria Orav, Jana Pipar, Merlyn Mletsin, Kätlin Hein, Kätlin Ojapõld, Emma Treiberg, Anett Kadastu, Eret Elen Viidakas, Sabina Ahmedova.

4. Tartu SK10 Premium: Angela Sööt, Viktoria Guselnikova, Diana Belolipetskaja, Geili Rehkli, Samanta Uueda, Renita Roopalu, Veronika Anušova, Anette-Mai Pirk-Birk, Kärolin Raudsepp, Beatrice Veske.

5. Pärnu JK II: Jana Tugo, Kadri Reinik, Elizaveta Rutkovskaja, Anne-Grethe Pajuviidik, Evelyn Šilina, Lisete Tammeveski, Alika Malešina, Mariana Kees, Carita Küünemäe.

6. Tallinna FC Ajax: Diana Truu, Veronika Arhipova, Elizabet Linde, Uljana Filippova, Samantha Aleksandra Žurkin, Lija Kondik, Gerli Israel, Alina Fitissova, Milena Golõševskaja, Vanessa Vaher, Sofja Levtšenko, Riina Jakobson.

7. Tallinna FC Levadia: Anastasija Zabello, Olesia Parkhomovic, Anastasia Dodeltseva, Birjo Rasmussen, Viktoria Nazarova, Alina Terebunskaja, Angelina Jegorova, Naida Imanova, Lika Panova, Laura Jaansen.

8. Põlva FC Lootos: Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Karmen Piirimaa, Kristin Kukli, Keitlyn Metsmaa, Katariina Kinnunen, Getter Lepp, Johanna Luik, Kristel Kotkas, Astrid Erik, Merili Tamm.

Foto: Brit Maria Tael


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla