30

03.2016

21:59

Naiste Superkarika võitis Pärnu JK

Naiste jalgpallihooaeg algas täna Superkarikafinaaliga, kus Pärnu JK naiskond suutis Tallinna FC Flora kindlalt 3:1 alistada.

Kohtumise kõik väravad löödi täna avapoolajal. Pärnu läks 23. minutil tänu Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamusele kohtumist juhtima. Neli minutit hiljem oli penaltipunktil täpne Katrin Loo ning tõi tabloole viiginumbrid. 32. ja 42. minutil olid Pärnu poolelt resultatiivsed Anastassia Morkovkina ning teistkordselt Shcherbachenia. Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ning lõppseisuks jäigi 3:1.

Pärnu jaoks oli tegemist kuuenda Superkarika võiduga.

Pärnu: Elis Meetua, Ketlin Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina, Kairi Himanen (84. Laada Tereštšenkova), Liivi Sõrmus, Berle Brant (90. Marve Bessmertnõi), Margarita Matjuhhova, Elizaveta Rutkovskaja, Merily Toom, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (90. Ulrika Tülp).
Varus veel: Anne-Grethe Pajuviidik, Varje Tugim, Kätlin Hõbemägi, Maarja Virula.

Flora: Getriin Strigin, Daniela Mona Lambin, Liis Lepik, Siret Räämet, Eneli Vals, Kethy Õunpuu, Katrin Loo, Ragne Hindrimäe, Lisette Tammik, Kelly Rosen (84. Sandra Paulberg), Miina Kallas (84. Ariina Mürkhain).
Varus veel: Birgit Allmere, Liis Karlson, Mari-Ann Ploompuu.