18

01.2018

10:06

Narva suutis lõpetada viieaastase ootuse ja alistas Auguri

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudis poolfinaali Narva United FC, kes alistas eile õhtul Kristiine Spordihallis toimunud mängus 5:2 Tallinna SK Augur Enemati.

Augur läks kohtumist viienda minuti alguses Martin Taska väravast juhtima, kuid viis minutit hiljem tegi Sergey Šilkov seisuks 1:1. Avapoolaeg lõppes siiski Auguri 2:1 eduseisul, kui 17. minutil tegi skoori Vladimir Vassiljev.

Mängu saatuse otsustasid kaks Andrei Panteleevi tabamust teisel poolajal, kui 25-aastane venelane suutis esmalt 26. minutil mänguseisu viigistada ja 31. minutil külalised ka juhtima viia. Narva kaks viimast väravat sündisid 39. minutil, kui täpne oli Sergei Aleksandrov ja oma teise tabamuse sai kirja ka Šilkov.

Kuigi Narva krooniti mullu esmakordselt Eesti meistriks, siis polnud piirilinna meeskond rivaali alistanud peaaegu viis aastat – viimati suutis United Augurist üle olla 2013. aasta 1. veebruaril, mil suudeti kõrgliiga 12. voorus vastane samuti võõral väljakul alistada 5:1.

Saalijalgpalli karikavõistlustel on koha poolfinaalis kindlustanud MFC Jamburg (rahvaliiga) ja FC Cosmos (Betsafe saaliliiga). Viimane poolfinalist selgub 24. jaanuaril Viimsis, kui FC Rinopal võõrustab kell 20.45 algavas matšis Sillamäe Smsraha meeskonda (mõlemad Betsafe saaliliiga).