06.2019

09:55

Nõmme United alistas Esiliiga B liidrite lahingus Viimsi ning kindlustas esikohta veelgi

Esiliiga B-s peeti eile nädalasisene 16. voor, kus läksid vastamisi senise hooaja kaks parimat Nõmme United ja Viimsi JK.

Viimsi koduplatsil 253 silmapaari ees peetud mängus asusid väljakuperemehed 32. minutil tänu Ken-Marten Tammeveski hooaja 11. väravale 1:0 juhtima. Viimane sõna jäi aga Unitedile, kelle särgis tegi taaskord skoori Oliver Jürgens, otsustades 62. ja 70. minuti väravatega mängu saatuse ning kirjutades Nõmme tiimile tabelisse 2:1 võidu. Jürgensi kogu hooaja väravate saldo kerkis seeläbi 26 tabamuse peale, järjepanu on 16-aastane ründaja skoori teinud juba 15. järjestikuses Esiliiga B mängus!

Kui Nõmme hoiab nüüd 37 punktiga kindlat esikohta, siis Viimsi langes kaotuse tulemusena 27 silmaga 4. positsioonile. Nendest möödusid Nõmme Kalju U21 ja Vändra Vaprus, kes nüüd 29 punktiga 2.-3. kohta jagavad. Kalju U21 alistas eile kodusel Hiiu staadionil 3:0 Paide Linnameeskond U21 tiimi, võitjate poolelt tegid skoori Roman Sobtšenko, Alex Matthias Tamm ja Kenner Talisainen.

Vändra oli omakorda 4:1 üle Võru Heliosest, kaks tabamust kirjutati Martin Pärna nimele, ühe väravaga panustasid võitu Toomas Mangusson ka Kevin Künnapas. Kui Helios jätkab 16 vooru järel kogutud 25 punktiga viiendal kohal, siis tabeli esimesele poolele hingab 24 punktiga kuklasse ka Pärnu JK, kes teenis eile võõralt väljakult 3:2 võidu Põhja-Tallinna JK Volta üle. Tabeli teise poole lahingus sai väärt võidu kirja ka Keila JK, kes alistas 2:1 JK Tabasalu, Keila hoiab nüüd 18 punktiga 7. kohta, Tabasalu jääb 10 silma juures viimasele tabelireale.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.

Esiliiga B parim väravakütt Oliver Jürgens on nüüd skoori teinud 15. järjestikuses mängus. Foto: Jana Pipar