27

02.2020

15:32

JÄRELVAADATAV | Coolbet saaliliigas jätkatakse play-off kohtumistega

Coolbet saaliliigas peetakse täna ja homme veerandfinaalseeriate kohtumisi, kui Narva Unitedit ning FC Cosmost lahutab edasipääsust üks võit.

Kahe võiduni peetavaid veerandfinaalseeriaid asusid Narva ja Cosmos juhtima möödunud nädalal, kui piirilinnameeskond alistas kindlalt 9:0 JK Kohila ning Cosmos oli võõrsil Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonnast 3:3 lõppenud normaal- ja lisaaja järel üle penaltiseeria 7:6.

Täna peetakse matš Kohila Spordihoones, kus kohalik meeskond võtab vastu Narva. Mängu avavile kõlab kell 20.30, kohtumisest näitab otsepilti jalgpall.ee portaal. Jalgpalliliidu kodulehe vahendusel saab homme kaasa elada ka teisele mängule, kui FC Cosmos – Ravens Futsal Ares Security panevad 20.30 palli mängu Viimsi Kooli Spordikompleksis.

Narva – Kohila paari võitja kohtub poolfinaalis Sillamäe Alexelaga. Põhiturniiri võitja Viimsi FC Smsraha kohtub nelja parema seas Ravens – Cosmos paari võitjaga.