01

08.2014

09:07

Paide läheb Kalevi Keskstaadionile punktide järele

Laupäeva teine Premium liiga kohtumine viib meid Kalevi Keskstaadionile, kui Tallinna Kalev kohtub Paide Linnameeskonnaga. Avavile kõlab kell 19:00.

Mõlemad meeskonnad pidi läinud nädalal kogema kaotusevalu. Tallinna Kalev jäi kindlalt, 0:5 alla Nõmme Kaljule, kuid Paide Linnameeskond oli väga lähedal viigipunktile Sillamäe Kalevi vastu. Ervin Kõll viigistas 88. minutil penaltist mänguskoori 2:2-le, kuid neljandal lisaminutil oli peaga täpne Jaroslav Kvasov, kes röövis kodupubliku kurvastuseks neilt punkti.

Paidele omaselt on mängitud vastasega üsna ebastabiilselt. Kui 6. voorus mängiti Kaleviga 1:1 viiki, siis 13. voorus oldi koduväljakul hullumeelse lõpuga mängus 6:2 vastasest paremad. Tolles mängus läks küll Kalev Paide eksimusest mängu juhtima, kuid ei suutnud edu hoida.

Tallinna Kalevi poole pealt ei saa kaasa teha Ionel Armean, Paide poolt ei saa kaasa teha Ervin Kõll.

Tallinna Kalevi abitreener Daniel Meijel: Augustis algab meil 7-mänguline pikk mängude seeria. Peame augustist kaasa võtma korralikult punkte, et aasta lõpuks eesmärk saavutada. Esimeseks vastaseks Paide - nad on hea meeskond, kellel pole eriti hästi läinud ja neil eelmisest mängust veel viimase minuti kaotus all. Kindlasti on nad vihased. Kalev läheb tegema omi asju platsil. Keskendumine on Paide vastu eriti tähtis - kordagi ei tohi lõdvaks lasta kuskil olukorras. Hea mänguga saab siit tabelisse punkte juurde kirjutada."

Paide loots Meelis Rooba: Paide vastaseks on Tallinna Kalev, kes sai viimases mängus 0:5 kaotuse Kaljult. Nüüd on nad kindlasti väga motiveeritud, et võtta Paidelt punkte. Paide peab näitama head mängu, kui tahab oma punktiarvet suurendada."

Piletiinfo
Piletiinfo: - Täispilet €4 - LHV jalgpallikaardiga €2 - Sooduspilet €2 - Facebookis "osalen" €2 Sooduspilet kehtib õpilastele ja pensionäridele ning Facebooki üritusel osalejatele.