04

08.2019

12:34

Pärnu ja Flora viigistasid, võidud Tammekale, SK 10-le ja Sakule

Naiste Meistriliiga 12. voorus said viigipunkti kirja Pärnu JK ja Tallinna FC Flora. Tartu JK Tammeka alistas Roosa jalgpalli raames JK Tallinna Kalevi ning võidu teenisid ka Tartu SK 10 Premium ja Saku Sporting.

Senini täisedu omanud FC Flora naiskond pidi esimest korda hooaja jooksul punkte loovutama, kui Rannastaadionil peetud kohtumises tehti Pärnuga 1:1 viik. Flora alustas kohtumist hästi, kui Katrin Loo karistuslöök nad kuuendal minutil juhtima viis. Pärnu jõudis viigiväravani 63. minutil, kui täpne oli Ulrika Tülp. Tabelis lahutab naiskondi viis punkti, Flora hoiab 34 punktiga esikohta ning Pärnu paikneb 29 punktiga teisel kohal.

JK Tammeka ja Tallinna Kalev läksid Tamme staadionil vastamisi Roosa jalgpalli raames. Tegemist on igaaastase sportliku heategevusüritusega, mida Tammeka naiskond korraldab koostöös vähiravifondiga „Kingitud elu” ning millest saadud tulu läheb rinnavähi vastaseks võitluseks ja ennetamistöö hüvanguks. Tammeka napsas mängust 1:0 võidu tänu 50. minuti väravale, mille autoriks oli Renate-Ly Mehevets. Liigatabelis jätkab Kalev 24 punktiga kolmandal tabelireal, Tammeka hoiab 11 punktiga viiendat kohta.

Tilsi staadionil võõrustas Põlva Lootos Saku Sportingut ning mõlemal poolajal kaks väravat löönud külalised võtsid kohtumisest 4:1 võidu. Lootose värav sündis teise poolajal lõpus. Sporting asub 16 punktiga neljandal positsioonil, Põlva langes kaotusega kaheksandale kohale.

Tartu SK 10 alistas Viljandi kunstmuruväljakul JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna 1:0. Kohtumise ainuke värav sündis 27. minutil tänu Veronika Arhipova tabamusele. SK 10 tõusis tänu võidule tabelis kaks kohta ning hoiab üheksa punktiga kuuendat positsiooni. Ühendnaiskond on seitsmendana kogunud kaheksa punkti.