15

02.2024

14:27

Põlvamaa toimunud Rimi Koolijalka saalijalgpalliturniiril oli võistlustules üle 100 noore

Teisipäeval, 14. veebruaril peeti Põlvas Rimi Koolijalka saalijalgpalliturniir, kus osales kokku 20 võistkonda ja 126 maakonna koolide 1.–3. ja 4.–6. klasside õpilast.

Eesti Jalgpalliliidu, Põlva Jalgpalliklubi Lootose ja Põlva Maakonna Spordiliidu koostöös toimunud turniiril olid esindatud viie kooli võistkonnad: Põlva Kooli, Kanepi Gümnaasiumi, Tilsi Põhikooli, Jakobi Kooli ja Räpina Ühisgümnaasiumi. Turniiril selgitati mõlemas vanuseastmes võitja nii neidude kui noormeeste arvestuses.

Noomeeste nooremas vanuseastmes tõstis seitsme meeskonna konkurentsis võidukarika enda pea kohale Põlva Kooli I esindus. Enda alagrupis kahe võistkonna vastu maksimumpunktid teeninud Põlva sai nii poolfinaalis kui finaalkohtumises kirja vastaste üle 3:1 võidu. Teise koha teenis Kanepi Gümnaasiumi I võiskond ning kolmandale kohale platseerus Tilsi Põhikool.

1.–3. klasside arvestuses astus pjedestaali kõrgeimale astmele turniiri kaotuseta läbinud Põlva Kooli võistkond. Kokku löödi vastasele 14 väravat ning enda seljatagune hoiti kolme mängu järel puhtana. Teise koha teenis Kanepi Gümnaasium ning kolmandana lõpetas Räpina Ühisgümnaasiumi esindus.

Vanemas vanuseastmes oli noormeeste arvestuses võistlustules viis võistkonda, kellest parimat minekut näitas Räpina Ühisgümnaasiumi I esindus. Võitjameeskond teenis neljast mängust neli võitu ning sahistas vastaste võrke kokku 15 korral, endale lubati lüüa vaid üks värav. Teisele kohale jõudis Põlva Kooli II võistkond ning viimase esikolmiku koha napsas endale Räpina Ühisgümnaasiumi II võistkond.

Nelja võistkonna konkurentsis teenis neidude vanemas vanuseastmes esikoha Põlva Kool, kes lõpetas turniiri maksimumpunktidega. Hõbemedalikohale tuli Räpina Ühisgümnaasium ning kolmandale kohale Kanepi Gümnaasium.

Kõik turniiri tulemused on leitavad Põlvamaa Spordiliidu kodulehelt.

Rimi Koolijalka turniire toetavad Rimi Eesti, Corny ja Sportland Eesti.