04

07.2020

18:49

VIDEO | Põnevas Tipneri karikafinaalis alistas FC Flora Narva Transi

Täna peeti A. Le Coq Arenal meeste Tipneri karikafinaal, kui väga kaasahaaravas ja võimalusterohkes mängus alistas Tallinna FC Flora 2:1 JK Narva Transi.

Flora jaoks algas mäng suurepäraselt, kui kaptenipaela kandnud Konstantin Vassiljev viis võistkonna 1:0 juhtima. Rauno Sappinen saatis hea sööduga paremalt äärelt trahvikasti suunas teele Frank Liivaku ning seejärel jõudis mänguvahend Konstantin Vassiljevini, kes lõi tugeva ja täpse löögiga palli väravasse.

Flora eduseis kestis kõigest kümme minutit. Martin Käos saatis paremalt äärelt palli trahvikasti ning pärast Flora kaitsja Märten Kuuse puudet jõudis pall Sadio Tounkarani, kes kasutas tekkinud võimaluse hea löögiga oskuslikult ära.

Rohkelt väravavõimalusi pakkunud põnevuskohtumise võiduvärav sündis 73. minutil, kui Järvelaidi nurgalöögi lõi peaga väravasse Henrik Pürg.
Valitseva Premium liiga võitja ja kevadel Superkarika võitnud Flora jaoks on tegu klubi ajaloo kaheksanda karikavõistluste võiduga.

Kohtumisest tegi otseülekande ETV ning mäng on järelvaadatav ERRi spordiportaalist. Telepilt jõudis ka Balkanile, kui matši otsepilti näitas SportKlub 6 kanal.