12

04.2017

21:06

Poolfinaali pääsesid Tammeka, Paide, Narva United ja FCI Tallinn

Teisipäeval ja kolmapäeval mängiti Evald Tipneri Eesti karikavõistluste veerandfinaalid. Viljandis toimunud mäng kohaliku JK Tuleviku ja Tartu JK Tammeka vahel vältas lausa 120 minutit, kuni lõpuks Tammeka 1:0 võiduvärava lõi.

JK Tallinna Kalevi ja Paide Linnameeskonna vahelises mängus, mis lõppes Paide 3:0 paremusega, löödi kõik väravad avapoolaja keskel.

Hiiu staadionil selgus Nõmme Kalju FC ja FCI Tallinna vahelises mängus edasipääseja penaltiseeria järel, kus õnnelikum oli FC I Tallinn. Narvas sai Narva United FC FC Kuressaarest jagu 3:1.

Poolfinaalid loositakse neljapäeval kell 12:00.

Kohtumist Tallinna Kalev vs. Paide kommenteerisid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Kolmapäevast mängu Narva United FC vs. FC Kuressaare kommenteeris Sander Jürjens.