22

02.2015

18:34

Poolfinaalide avavaatustes olid võidukad Cosmos ja Augur

Triobeti saaliliigas mängiti poolfinaalide avamängud. Laupäeval ei suutnud SJK Dina FC Cosmos Tallinnale võrdset mängu pakkuda ja pidi leppima 2:8 kaotusega.

Pühapäeval aga asus FC Anži esimesel poolajal 2:0 juhtima, kuid viimase 7 minutiga pööras SK Augur Enemat olukorra enda kasuks, võites mängu lõpuks 3:2. Reglemendi põhjal selguvad finalistid pärast seda, kui üks võistkond saavutab kaks võitu.

Selgeks sai see, et kuigi Rummu Dünamo võitis teises üleminekumängus 5:3, peab ta oma liigakoha loovutama Tartu JK Maksimumile, kes oli esimeses mängus parem 12:7.

Teise liiga võitjaks tuli Rinopal, kes võitis TV6 Spordi 9:2 ja 10:8 ning pääses ühtlasi ka Esiliigasse. TV6 Sport peab pidama nüüd Esiliiga üleminekumänge FC Cosmos Tallinn II meeskonnaga.